W czwartek, 16 lipca, w sanktuarium w Lourdes odbędzie się wyjątkowa e-pielgrzymka dla całego świata transmitowana na żywo z Groty Objawień. Do wydarzenia można dołączyć na stronie -united.org

Click&Boat – postaw na żagle ”Airbnb na wodzie” przejmuje hiszpańskiego gracza (LIFESTYLE, Podróże) Dzięki Click&Boat – liderowi internetowego czarteru łodzi w Polsce i Europie, który właśnie ogłosił przejęcie największego konkurenta, firmy Nautal, marzenia o wypoczynku na wodzie stają się rzeczywistością.

Najpiękniejsze, wakacyjne kierunki, czyli gdzie wybrać się podczas nadchodzącego (LIFESTYLE, Podróże) Nie da się ukryć, że Polacy mają przed sobą cały wachlarz kuszących https://forexformula.net/ propozycji na nadchodzące, wakacyjne miesiące. W ostatni weekend czerwca, na tory wraca popularne połączenie, umożliwiające bezpośredni dojazd z Wrocławia do Berlina.

Bitcoin zagruntowany do break out, Trendy techniczne Show

„Lato z KD”, mająca na celu wsparcie odbudowy ruchu turystycznego. Będzie trwała przez trzy wakacyjne miesiące i docelowo swoim zasięgiem obejmie całe Województwo Dolnośląskie.

Znaleziono 3047 Wpisów Dla farby

Ponad 1500 nowych sposobów na zbieranie mil lotniczych z Emirates Skywards (LIFESTYLE, Podróże) Emirates Skywards oferuje swoim członkom na całym świecie ponad tysiąc sposobów gromadzenia mil Skywards podczas zakupów online popularnych brytyjskich i amerykańskich marek. Emirates uruchamiają portal dla partnerów handlowych w branży turystycznej (LIFESTYLE, Podróże) Emirates wprowadzają najnowocześniejszą bramkę internetową, aby obsługiwać swoich partnerów handlowych na całym świecie.

Wizz Air wprowadza bezpośrednie loty do nadmorskiej Larnaki. Na wszystkie loty będą obowiązywały specjalne zasady bezpieczeństwa.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny odpowiada na najczęstsze pytania (LIFESTYLE, Podróże) Z ostatnich danych Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynika, że w marcu i kwietniu liczba zawieszeń działalności przedsiębiorców turystycznych wzrosła w porównaniu do tego samego okresu roku poprzedniego o 76% Wypoczynek 2020 – Polacy chcą do hoteli (LIFESTYLE, Podróże) Koronawirus wbrew przypuszczeniom wcale nie zmienił nastawienia Polaków do wypoczynku.

Znaleziono 3047 Wpisów Dla farby

Jak upewnić się, że jesteśmy bezpieczni w podroży? Start zagranicznych połączeń lotniczych z Wrocławia. Poznaj plany przewoźników (LIFESTYLE, Podróże)

Jak dobrze przygotować się do posiłku pod chmurką? Zabrać nie tylko dobre, zdrowe potrawy i przekąski, ale również przydatne i ekologiczne akcesoria. Coraz więcej osób w wakacyjną podróż chce wyruszyć kamperem. Żeby było bezpiecznie i wygodnie, warto zabrać kilka niezbędnych sprzętów domowych. Jak je wszystkie zmieścić w samochodzie? Oto kilka niestandardowych rozwiązań, które pozwolą na więcej. 12 czerwca Muzeum Polskiej Wódki świętuje drugie urodziny!

Wakacje za górami, za lasami – jak przygotować się na urlop z dala od zgiełku? W tym roku urlop spędzimy w kraju – zadeklarowało tak 87% osób zapytanych przez Polską Organizację Turystyczną.

Bitcoin zagruntowany do break out, Trendy techniczne Show

Branża turystyczna rozkwita na nowo! Malownicze, górskie szlaki, nadmorskie plaże, modne deptaki i trasy rowerowe, które jeszcze do niedawna świeciły pustkami, dziś zapełniają się ludźmi. Sytuacja powoli się zmienia, a część hoteli otwiera swoje drzwi dla stęsknionych gości. DHL Express wznosi się na wyżyny wdzięczności W ramach akcji „Rainbows & Heroes” DHL Express postanowił uhonorować służby medyczne na całym świecie za nieustanne ratowanie ludzkich żyć. Przemalowany samolot ozdobiony napisem „THANK YOU” już dwukrotnie wylądował na warszawskim Okęciu.

Znaleziono 3047 Wpisów Dla farby

Z myślą o całodniowym odpoczynku na plaży, kąpielach w Bałtyku. Co jednak, gdy pogoda nie sprzyja plażowaniu lub gdy piasek już nam się nieco znudził?

W czasie pandemii koronawirusa masowo zapełniliśmy bałtyckie plaże, mazurskie jeziora i górskie szlaki. W kontekście podróżowania warto jednak zwrócić uwagę na zabytkowe lub historyczne miejsca, które w ostatnich latach przeszły niesamowitą metamorfozę. Hotele Accor są gotowe na wakacyjne przyjęcie najmłodszych gości (LIFESTYLE, Podróże) Hotele grupy Accor to nie tylko doskonała propozycja wypoczynkowa dla rodzin, ale przede wszystkim miejsca, w których na dzieci czekają place zabaw, animacje, kąciki zabaw, bezpłatny pobyt i wyjątkowe śniadania. W hotelach Accor można zrealizować też bony turystyczne. Wielka premiera we Wrocławiu: będą loty na Węgry (LIFESTYLE, Podróże) Już pod koniec sierpnia Polskie Linie Lotnicze LOT polecą z Wrocławia do Budapesztu.

7 powodów, dla których warto odwiedzić Małopolskę (LIFESTYLE, Podróże) Poznaj najciekawsze i najwspanialsze miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć, przyjeżdżając do Małopolski. Polacy chętnie płacą Bonem Turystycznym (LIFESTYLE, Podróże) Pierwsze dni działania Bonu Turystycznego i… Okazuje się że, turyści już aktywnie płacą bonem. W Blue Marine Mielno aż 45 proc. gości przez 2 dni działania programu zapłaciło za nocleg bonem.

Bitcoin zagruntowany do break out, Trendy techniczne Show

Nadal ponad połowa chce wypoczywać w hotelach (55%), nieznacznie więcej osób niż w poprzednich latach planuje wyjazd do apartamentów (16%). W tym, trudnym dla turystyki, czasie, kiedy wszyscy muszą pozostawać w izolacji, Narodowa Organizacja Turystyki Czarnogóry przygotowała materiał filmowy, który pokazuje, że jest to kierunek na każdą porę roku. Południowy Tyrol: unikalny design w zgodzie z przyrodą (LIFESTYLE, Podróże) Czy prowadzenie biznesu można połączyć z duchem eko? Coraz więcej przedsiębiorców udowadnia, że tak. Doskonałym przykładem jest Południowy Tyrol, gdzie ogromna część lokalnych twórców czerpie inspiracje z natury, jednocześnie promując jej piękno i zrównoważony biznes.

Willa Elżbiecina z 1912 roku z widokiem na przedwojenne Zakopane. To architektoniczna pamiątka – zakopiańska Willa Elżbiecina z 1912 roku, w pełni nieodkryte i nieznane dotąd miejsce, które dotrwało wiadomości finansowe do naszych czasów w niemal niezmienionej formie. 5 punktów na mapie Gdyni, które musisz odwiedzić, jeśli chcesz być na topie (LIFESTYLE, Podróże) Wczasy na wybrzeżu – długo wyczekiwane, zaplanowane.

W czasie lockdownu koty i psy przyzwyczaiły się do stałej obecności opiekunów. Wyjazd właściciela na wakacje nie musi być przyczyną rozłąki. Dzięki kampanii Pets Friendly nasi czworonożni przyjaciele mogą korzystać z dedykowanych usług w hotelach Louvre Hotels Group. Rehabilitacja w czasach pandemii COVID-19 – nowe wyzwania dla uzdrowisk w Polsce

Znaleziono 3047 Wpisów Dla farby

Wyjeżdżając na wakacje, staramy się zabrać ze sobą minimum rzeczy. Niestety okazuje się, że często pakujemy produkty, które mogą stanowić dla nas zagrożenie.

  • Zagaduje właściciela, zaczynają rozmawiać o tym że diesle Mercedesa to milion kilometrów jedzą na śniadanie.
  • Jeden znany aktor za PRL miał taką, ojciec nawet wymienia jego nazwisko, ale nic mi ono nie mówi, z PRL-owskich aktorów znam tylko Bareję.
  • A jaka wspaniała Lancia.Ale zaraz, mówi ojciec.
  • Idziemy dalej, ojciec cmoka z zachwytu nad odrestaurowaną Alfą Romeo Giulią.

3 czerwca 1870 roku Edward Whitwell i jego towarzysze zostali pierwszymi zdobywcami Cimon della Pala w Dolomitach. Dzisiaj, po 150 latach, szczyt ten wciąż zachwyca przybywających do Trentino podróżników, a jego zdobycie jest marzeniem niejednego amatora wspinaczki górskiej. Do Wrocławia wracają regularne połączenia lotnicze (LIFESTYLE, Podróże) Od 1 czerwca znów polecimy z wrocławskiego portu. PLL LOT wznawiają regularne rejsy na Lotnisko Chopina w Warszawie. Na początek będą dwa połączenia dziennie.

Znaleziono 3047 Wpisów Dla farby

Mniejsza niż zwykle liczba zagranicznych turystów daje szansę na to, by uniknąć tłoku i w pełni cieszyć się miejską eksploracją, wspierając zarazem to, co lokalne. Po miesiącach izolacji, wiele osób marzy o odstresowaniu się na łonie natury. Planując urlop wypatrujemy otwartych przestrzeni, poszukujemy form detoksykacji i regeneracji sił. Trafionym Johnson & Johnson wyprzedza optymizm szczepionkowy wyborem mogą okazać się ścieżki „natural wellness”, dostępne we włoskim regionie Trentino. Choć ciężko odmówić uroku Mazurom, czy piaszczystym plażą nad Bałtykiem, w czołówce najchętniej odwiedzanych przez Polaków miejsc nieustannie króluje Zakopane. Goście hoteli Louvre Hotels Group nie muszą rozstawać się ze zwierzakami (LIFESTYLE, Podróże)